Valde un Biedri

Latvijas Botāniķu biedrības valde:

  • Pēteris Evarts-Bunders – valdes priekšsēdētājs
  • Līga Strazdiņa – valdes priekšsēdētāja vietniece
  • Dana Krasnopoļska
  • Maija Medne
  • Agnese Priede

Latvijas Botāniķu biedrības biedri:

  1. Auniņa Liene
  2. Ābele Gaida
  3. Akmane Ieva
  4. Balodis Valdis Ģirts
  5. Bambe Baiba
  6. Baroniņa Valda
  7. Baumane Marta
  8. Berga Irēna
  9. Birziņa Rita
  10. Biseniece Egija
  11. Bojāre Aiva
  12. Bojāre Daina
  13. Brakmane Daiga
  14. Butins Jānis
  15. Caune Vita
  16. Cepurīte Biruta
  17. Čakšs Roberts
  18. Daudziņa Kristīne
  19. Dauškane Iluta
  20. Druva-Lūsīte Ieva
  21. Eņģele Lelde
  22. Evarts-Bunders Pēteris
  23. Evarte-Bundere Gunta
  24. Fatare Irēna
  25. Feščenko Anda
  26. Galniece Baiba
  27. Gerra-Inohosa Linda
  28. Grandāns Gaidis
  29. Gritāne Dzirkstīte
  30. Grīnberga Laura
  31. Grīsle Ina
  32. Grolle Egita
  33. Gustiņa Lauma
  34. Ikauniece Sandra
  35. Indriksons Aigars
  36. Jepsena Ilona
  37. Jurāne Gundega
  38. Jurciņš Didzis
  39. Kabucis Ivars
  40. Kalniņa Laimdota
  41. Kaupuža Renāte
  42. Kazāka Rūta
  43. Keišs Oskars
  44. Kluša Julita
  45. Kļaviņa Dace
  46. Krasnopoļska Dana
  47. Kreile Vija
  48. Kukāre Ilze
  49. Kušķe Elīza
  50. Laime Brigita
  51. Laiviņa Sniedze
  52. Laiviņš Māris
  53. Lakša Daina
  54. Landorfa-Svalbe Zaiga
  55. Lazda Ieva
  56. Lārmanis Viesturs
  57. Leimanis Ivars
  58. Liepiņa Ligita
  59. Līka Zane
  60. Luguza Solveiga
  61. Marga Diāna
  62. Matisone Ilze
  63. Medne Maija
  64. Mežaka Anna
  65. Mežs Janta
  66. Miezīte Olga
  67. Mihailova Līga
  68. Miķelsone Lauma
  69. Moisejevs Rolands
  70. Moroza Daiga
  71. Mozumačs Jānis
  72. Namatēva Anita
  73. Oļehnoviča Evita
  74. Opmanis Ansis
  75. Ozola Elita
  76. Pakalne Māra
  77. Peipiņa Ieva
  78. Piterāns Alfons
  79. Plaudis Austris
  80. Pošiva-Bunkovska Anete
  81. Priede Agnese
  82. Pujāte Agnese
  83. Putna Sanita
  84. Rekmanis Ritvars
  85. Rove Ieva
  86. Roze Daina
  87. Roze Ieva
  88. Rozenfelde Maija
  89. Roziņš Edvīn
  90. Rustanoviča Nora
  91. Rūsiņa Solvita
  92. Silamiķele Baiba
  93. Silamiķele Inese
  94. Sniedze-Kretalova Rūta
  95. Stepanova Dace
  96. Straupe Inga
  97. Strazdiņa Baiba
  98. Strazdiņa Līga
  99. Ķeire Lauma
  100. Strode Linda
  101. Suško Uvis
  102. Šulcs Viesturs
  103. Svilāne Inita
  104. Tjarve Didzis
  105. Treimane Agita
  106. Upmane Ieva
  107. Uzule Linda
  108. Vimba Edgars
  109. Vizule-Kahovska Lauma
  110. Znotiņa Vija
  111. Zviedre Egita
  112. Žeiviniece Anna